Materiały eksploatacyjne do drukarek

Zajmujemy się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do wszystkich typów urządzeń drukujących między innymi toner do drukarki laserowej, tusz do atramentowej. W swojej ofercie posiadamy materiały eksploatacyjne (tonery, tusze) oryginalne i zamienne.

Podstawą sprzedaży materiałów zamiennych są produkty Ds Line. Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu drukarek pozwoliło nam ocenić możliwości drukowania na materiałach oryginalnych i zamiennych. Niejednokrotnie mieliśmy do czynienia z tonerami regenerowanymi, których użycie nie korzystnie wpływało na działanie urządzeń. W związku z tym postanowiliśmy opracować technologię produkcji, dzięki której nasze produkty zapewniają tą samą jakość i wydajność co produkty oryginalne. W ofercie posiadamy dwa typy tonerów kompatybilnych, dostosowanych do potrzeb i budżetu Klienta:

toner do hp drukarki

Toner Eco charakteryzuje się niższą ceną. Przeznaczony jest do wydruków nie wymagających wysokiej jakości.
Toner Plus charakteryzuje się wysoką jakością wydruku oraz wysoką wydajnością, która jest o 10 % wyższa niż przy tonerach oryginalnych. Regeneracja obejmuje napełnienie tonera i wymianę bębna światłoczułego.

Oferta abonentowa

  • Masz problem z szybko kończącym się tonerem?
  • Chcesz ograniczyć koszty wymiany?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy: OFERTĘ ABONAMENTOWĄ Wystarczy, że powiesz nam jaką masz drukarkę i ile drukujesz, a nasi specjaliści stworzą specjalnie dla Ciebie indywidualny pakiet cenowy. Płać stałą kwotę, a my w ramach usługi abonamentowej zajmiemy się wymianą tonerów!

Poznaj DS-Line jeszcze lepiej

DS-Line – Twoim wysokiej jakości toner do drukarek i kserokopiarek w wyprodukowany w Krakowie! Jesteśmy dumni z naszej pasji do doskonałości, co pozwala nam dostarczać produkty o najwyższej jakości i wydajności. Nasze tonery są starannie opracowywane i produkowane, wykorzystując najnowocześniejszą technologię, aby zapewnić Ci niezawodne drukowanie, doskonałą jakość wydruku i wyjątkową wydajność. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zaangażowaniu naszego zespołu, gwarantujemy, że nasze tonery będą idealnym rozwiązaniem dla Twojej drukarki lub kserokopiarki. Jesteśmy wierni naszym wartościom, które składają się z jakości, zrównoważonego rozwoju i zadowolenia klienta. Wybierając DS-Line, inwestujesz w lokalną społeczność i wspierasz naszą misję dbania o środowisko. Dołącz do nas już dziś i odkryj, jak nasze tonery mogą podnieść Twoje drukarskie doświadczenia na zupełnie nowy poziom!

Scroll to Top