Kontakt – Serwis/wynajem drukarek kserokopiarek Kraków

Potrzebujesz wsparcia? Zadzwoń

Jeżeli planujesz zakupić lub wydzierżawić drukarkę, lub kserokopiarkę albo Twoja drukarka sprawia problemy, to trafiłeś do najlepszego miejsca, aby to uczynić! Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią sobie szybką i fachową obsługę. Nasze usługi obejmują diagnozę, naprawę oraz serwis drukarek różnych marek. Czekamy na Twój kontakt, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i umówić się na dogodny termin wizyty.

Nasz priorytet to zapewnienie najwyższej jakości usług, dlatego korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań technicznych. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu, a z pewnością będziesz zadowolony z efektów naszej pracy. Dostarczymy Państwu najlepszy sprzęt na rynku/Drukarki odzyskają pełną sprawność, a Ty zyskasz komfort pracy. Zapraszamy do kontaktu z już dziś!

Jesteśmy w Krakowie

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w Krakowie, zlokalizowanej przy ulicy Bujaka 4 lokal użytkowy nr 1. Aby nas znaleźć, można skorzystać z różnych środków transportu. Jeśli podróżujesz samochodem, można dojechać do nas korzystając z głównej trasy wojewódzkiej. W pobliżu znajdują się także przystanki autobusowe, dzięki czemu możliwy jest dojazd komunikacją publiczną. Nasza siedziba mieści się w dogodnym i łatwo rozpoznawalnym miejscu, co ułatwia nawigację. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego miejsca pracy, gdzie z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji i wsparcia, które Państwo potrzebują.


Druk-Serwis
Franciszka Bujaka 4 lokal użytkowy 1
30-611 Kraków
NIP 664-155-05-59

Tel. 012 661 81 75
biuro@druk-serwis.com

Godziny pracy biura: Pn – Pt: 7:00 – 16:00

Sb, Nd: nieczynne

Obsługa Klienta/Handel:


Paweł Dudek
(12)661-81-75 w.21 w.23
508-288-871
biuro@druk-serwis.com

Sprzedaż online/Allegro Serwis:

Patryk Dudek
791-900-976

Formularz kontaktowy

    Mapa:

    Scroll to Top