Wynajem Kserokopiarki

Dlaczego warto?

Wynajem kopiarki zdecydowanie się opłaca. Często nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak nasza branża będzie wyglądała za pół roku. Mozemy nie wiedzieć, który sprzęt będzie najbardziej odpowiadał naszym potrzebom. Wynajem kopiarki daje możliwość dopasowania urządzenia pod kątem terminu oraz funkcjonalności. Możemy wymienić urządzenie kiedy zaistnieje taka potrzeba..  

Różne urządzenia dopasowane do twoich potrzeb

W ofercie mamy urządzenia dopasowane do dużych i małych nakłądach pracy. Są kopiarki dla klientów którzy wykonują od kilku kopii na tydzień do tych którzy wykonują kilkadziesiąt tysięcy.   Oczywiście pomagamy dopasować odpowiednie urządzenie na początku naszej współpracy jak i pomagamy jeżeli jest potrzebna zmiana w trakcie.

Materiały oraz serwis jest wliczony!

Wynajem kopiarki najczęściej składa się z urządzenia, materiałów oraz serwisu. Nie trzeba przejmować się tym że materiały eksploatacyjne się skończyły lub o pojawieniu się komunikatu. Wystarczy kontakt z nami i wysyłamy do Państwa to co jest potrzebne. 

Różne okresy wynajmu

Mamy wiele możliwości niezalenie od tego w jakiej firmie pracujesz. Nie musisz być w stanie prewidzieć dokładnie która kopiarka jest potrzebna. Umowy na wynajem kopiarki też mogą być ustalone od miesiąca do kilku lat. Dopasowujemy się do twoich potrzeb i możliwości.

Zachęcamy do kontaktu i współpracy